Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

přátelské škádlení pánů olimacha a Ozzyho :o)

kdopříspěvek
ssss 11.8.2006 21:00
copak clovek muze strefovat terc , ktery sam odkryl svuj stred? Jako pejsek kdyz ho pohladis lehne na zada a vystrci na tebe nechranene brisko........
matit 11.8.2006 1:06
Tak tak ujo SHAD má vždycky pravdu!!! o:-)))))
Shad 11.8.2006 1:03
ssss, takové rány pod pás tady neočekáváme! Pěkně se braň, ty mizero, neb počtení je to opravdu husté :)
ssss 7.8.2006 23:26
to Ti tda nadelil sakra tezky bremeno!
sjetiny 7.8.2006 17:37
ssss tebou je to těžký, kluku jeden ušatej, ačkoliv mi píšeš dvakrát, nepřečteš si to ani jednou a v tom vidím kámen úrazu. Jemné poškádlení mého plurálu proběhlo tak, že celá ves lehla popelem, jen ten plurálek zůstal téměř nedotčen :o)
Rozhopádně se necítím býti nikterak zraněna, jen ochuzena o dialog, který se jevil tak plodný :o))

PS:
1)ke konci tvé "obhajoby" jsi začal používat velké písmeno u zájmena ty.. dělá mi to moc dobře, piš ho všude, cítím se tak býti velkou a při mých 167 cm (na výšku) mi tím masíruješ ego obouruč ;o)
2)Jak na mně jako na chlapovi nevidíš nic k obdivování?! Nemyslíš tím snad, že na mně jako na ženě obdivuješ pouze mé velkolepé lopatky,které mi otec jako genetickou informaci předal?!
olimach 5.8.2006 10:32
pokud to ovšem nějaký důležitý chytrák nevymaže ...
jeliman 5.8.2006 10:16
a za nějaký čas umožní filovi zavřít tento server.nebude muset do konce života nic dělat.živit ho budou knižní vydání těchto diskusí.jsem blažen že i jeliman takto zanechá stopu.musím sem psát častěji....
finist 5.8.2006 9:49
Milý [:ssss], takto se započatá diskuse neopouští. Vzhledem k obsazení obou stran očekávám, že se v této diskusi potažmo rozhovoru dočtu mnoho zajímavých, krásných a poučných věcí.
ssss 4.8.2006 22:56
Mily Karle , od zacatku jsi nepochopil umysl , jenz me pudil k tem otazkam. Nebyl tim umysl popudit tvoji hrdost na tvuj nick , ani hanet tento . Ciste jsem si jen strournul do zachovaneho pluralu:-). Omyvam se denne . Nechtev Ti uciniti nic zleho .Obdivuji Te jako zenu , ovsem jako na muzi na Tobe nevidim nic k obdivovani. Ja s uctou zustavam
ssss 4.8.2006 22:56
Mily Karle , od zacatku jsi nepochopil umysl , jenz me pudil k tem otazkam. Nebyl tim umysl popudit tvoji hrdost na tvuj nick , ani hanet tento . Ciste jsem si jen strournul do zachovaneho pluralu:-). Omyvam se denne . Nechtev Ti uciniti nic zleho .Obdivuji Te jako zenu , ovsem jako na muzi na Tobe nevidim nic k obdivovani. Ja s uctou zustavam
sjetiny 4.8.2006 10:04
Ne až tak milá 4s, všimni si poklade, že ke tvému oslovení používám ženský rod. Mohla bys mi sdělit, pročpak se zapojuješ do debaty, do které jsi nebyla přizvána?
Ale protože jsem v dobrém rozmaru, rozehnala jsem si kýlu, odpovím ti zlato i tak:
důvody, proč mám nick takový, jaký mám, jsou mými důvody a tobě (při veškeré úctě, kterou k tobě chovám), do nich nic není. Stejně jako mě nechává v klidu stádo tvých "s", či hejno šišlavých "š" s uhnilými háčky, ignoruj můj nick, uvolni se a (jak už jsi tu někomu poradila) opláchni se vlažnou vodou pro jistotu celá a relaxuj ;o)
s přáním ldobrého duševního zdraví
Karel
ssss 3.8.2006 23:39
Mila sjetino , vsimni si berusko , ze pouzivam singular . Mohla bys mi laskave ozrejmit proc a z jakych pohnutek trvas na pluralu ? co te k tomu pudi? schizofrenie ? samota ve stari ? dluhy ? A proc ne pomnozne ? .............. a vubec , je nejaky relevantni duvod proc ti nerikat treba karle ?
ssss 3.8.2006 23:39
Mila sjetino , vsimni si berusko , ze pouzivam singular . Mohla bys mi laskave ozrejmit proc a z jakych pohnutek trvas na pluralu ? co te k tomu pudi? schizofrenie ? samota ve stari ? dluhy ? A proc ne pomnozne ? .............. a vubec , je nejaky relevantni duvod proc ti nerikat treba karle ?
Ozzy 3.8.2006 9:40
Navrhuji příměří, nebo pokračování zde.
sjetiny 1.8.2006 0:47
Pokud tvá reakce Ozzy je pro mne, tak si z toho nic nedělej, taková už jsem já, matinko ;o)
Pokud ne, tak jakože nic ;o))
sjetiny 1.8.2006 0:40
ještě jsi mladý jeliman, až budeš stejně jako já vetchý senior, budeš vědět, že po svaté Anně jsou vánoce za pár ;o)
Ozzy 1.8.2006 0:39
Ty jo, to jsem tedy narazil, to by se jarafoure smál, ok
sjetiny 1.8.2006 0:37
Ozzoune jeden, zachovej mi plurál, jo?!! :o))))
sjetiny 1.8.2006 0:36
Ríšo nenapsala-li jsem "dovolila-li", chtěla jsem sdělit, že "jsem si dovolila" a to bez pomlčky, dokonce i bez li :o)
Bylo-li by to ale tvoje opravdové přání, klidně-li napíšu-li kamkoliv-li i-li tam-li, kam-li -li-li nepatří-li ;o)
Ozzy 31.7.2006 21:41
Sestava pravdu dí, tedy občas tady něco utrousím...
"Jediný hlupák je schopen položit tolik otázek, že je nestačí zodpovědět deset mudrců - asi si začnu hlupáků považovat".
ssss 31.7.2006 20:31
Konecne rozumne slovo !!!!!!!!!!!
finist 31.7.2006 20:13
Jediná Praha je nářez,
na vlajce vítězí pravda,
a v Michli má garsonku Bůh.
jeliman 31.7.2006 15:20
vánoce?v jaké jsi sektě?:)
finist 31.7.2006 13:56
Bělo zkus: "dovolila-li". ;-))
sjetiny 31.7.2006 12:53
překlep :o)))) nikam jsme se nedovolali, ale dovolila jsem si ;o)
sjetiny 31.7.2006 12:52
dovolali jsem si vám založit novou rubriku, páč vás jaksi nestíhám sledovat v různých tématech. Poprosila bych vám, zda by vaše glosy nešly směřovat sem a do příslušného tématu pouze umístit odkaz :o)
Ještě jednu prosbičku bych měla, dělá mi dobře vidět obličej toho, kdo mluví. Tady to jaksi není možné, ale protože mám poměrně bujnou fantazii, stačilo by mi vidět pouze podobenku ve vašem infu, grimasy si doplním sama ;o)
Za chvíli budou vánoce, já byla hodná, takže? ;o))

Toto je posledních 40 příspěvků. Zobrazit vše